کتاب جدید دکتر نیما شکوری منتشر شد!

کتاب جدید دکتر نیما شکوری منتشر شد!

احتراما به اطلاع مخاطبین محترم وب‌سایت رسمی مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی می‌رساند، کتاب جدید دکتر نیما شکوری تحت عنوان Rading Symposium منتشر شد. از دیگر نویسندگان این کتاب می‌توان به آقای محمد کریمی و خانم زهرا قربانی اشاره داشت. این کتاب راهنمای آموزشی مناسبی در جهت فراگیری استراتژی‌های درک مطلب می‌باشد.

خبری در راه است …

خبری در راه است …

به اطلاع مخاطبین محترم وب سایت رسمی مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی می‌رساند که این مرکز در نظر دارد همانند سال‌های پیشین نسبت به برگزاری فستیوال نوروزی در انتهای اسفندماه سال جاری در مرکز همایش‌های دهکده ساحلی بندرانزلی اقدام نماید. در این فستیوال که با حضور زبان‌آموزان، خانواده محترم آن‌ها، کادر آموزشی مرکز زبان ایرانیان و دیگر مهمانان، گروه‌ها و مسئولین شهرستان برگزار می‌گردد، برنامه‌های نمایشی، تقدیر، سخنرانی و… برگزار خواهد شد. به اطلاع می‌رساند که تاریخ دقیق برگزاری این فستیوال به زودی به اطلاع مخاطبین گرامی خواهد رسید.

آزمون پایان دوره دیپلم مقدماتی و پیشرفته

آزمون پایان دوره دیپلم مقدماتی و پیشرفته

احتراما به اطلاع زبان‌آموزان محترم مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی می‌رساند که آزمون پایان دوره دیپلم مقدماتی و پیشرفته در تاریخ ۲۵ الی ۱۰ اسفندماه ۹۶ به صورت آنلاین و حضوری و به صورت انفرادی برگزار می‌گردد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شعبه دوم (مرکز فوق تخصصی آیلتس و تافل) به شماره ۰۱۳۴۴۵۱۱۹۳۵ تماس حاصل نمایید.

انتخاب دکتر نیما شکوری به عنوان پژوهشگر برتر سال ۹۵

انتخاب دکتر نیما شکوری به عنوان پژوهشگر برتر سال ۹۵

به گزارش مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی، دکتر نیما شکوری (استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه) طی مراسمی که به مناسب هفته پژوهش برگزار شد، به عنوان پژوهشگر نمونه سال ۱۳۹۵ از سوی دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شدند. مرکز زبان ایرانیان ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت این موفقیت چشم‌گیر و انتخاب شایسته که یقینا مایه مباهات جامعه علمی استان گیلان و شهرستان بندرانزلی است، از خداوند منان برای ایشان آرزوی توفیقات بیشتر در عرصه‌های رفیع علمی، آموزشی و پژوهشی آتی را خواستار است.

جشنواره تخفیف عید تا عید ایرانیان

جشنواره تخفیف عید تا عید ایرانیان

احتراما به اطلاع بازدیدکنندگان گرامی می‌رساند، مرکز زبان ایرانیان به مناسب فرا رسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر خم در نظر دارد برای رفاه حال همشهریان گرامی نسبت به ارائه تخفیف‌های استثنایی برای کلیه دوره‌های جاری مرکز اقدام نماید. در همین راستا کلیه زبان‌آموزان جدید مرکز که در حد فاصل این دو عید (۲۲ الی ۳۰ شهریورماه ۱۳۹۵) اقدام به ثبت نام در دوره‌های مرکز نمایند، مشمول ۵۰ درصد تخفیف در شهریه خواهند شد. همچنین کلیه عزیزان با نام علی از ۱۰۰ درصد تخفیف ویژه ثبت نام برخوردار خواهند شد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز سه گانه زبان ایرانیان در شهرستان بندرانزلی تماس حاصل نمایید.