دوره مکالمه پیشرفته

ویژه افرادی که قصد آپدیت نگه داشتن سطح زبانی خود را دارند...
دوره‌های مکالمه پیشرفته ایرانیان ویژه زبان آموزانی است که دوره‌های پیشرفته زبان نظیر آیلتس، تافل، جی آر ای، تولیمو و… را به پایان برده و حتی مدارک آن را نیز اخذ کرده‌اند. همانطور که مطلع هستید، مدارک بین‌المللی زبان به صورت همیشگی صادر نشده و دارای تاریخ انقضاء هستند، برای مثال مدارک آیلتس از زمان صدور دارای ۲۴ ماه اعتبار بوده و پس از آن در راستای معرفی به مراکز گوناگون نظیر دانشگاه‌ها و… فاقد اعتبار می‌باشند. دلیل این امر، عدم پایداری مهارت‌های زبان آموز در در طی زمان می‌باشد، این بدین معناست که حتی اگر فردی در این آزمون‌ها دارای معدل بالایی نیز باشد، به مرور زمان و در صورت عدم تکرار و تمرین، دچار افت خواهد شد، به همین جهت این آزمون‌ها دارای بازه‌های زمانی انقضاء بوده و زبان آموز را به تقویت و تمرین مهارت‌های زبانی خود سوق می‌دهند.
همچنین دسته‌ای دیگر از افراد وجود دارند که بدون اینکه قصد و یا هدفی در راستای اخذ مدارک بین المللی باشند، همواره در صدد به روزآوری و گسترش مهارت‌های زبانی خود هستند. اکثر این افراد با توجه به سطح بالای مهارت‌های زبانی، مایل به نشستن در کلاس‌های تئوریک محض و منطبق بر کتب ترمیک نبوده و مایل به یادگیری از طریق حس پویایی بیشتری می‌باشند. از همین روی، مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی در راستای ارضای این نیاز مخاطبین خود، نسبت به راه‌اندازی دوره‌های مکالمه پیشرفته اقدام نموده است.
بازه زمانی دوره‌های مکالمه پیشرفته ایرانیان به مدت ۶ ماه می‌باشد و در طی آن آموزش و تقویت مهارت‌های زبانی به صورت گفتگو محور و در قالب بحث‌های مکالمه آزاد با افراد هم سطح و سطوح بالاتر صورت می‌پذیرد که این امر کمک شایانی در پیشرفت زبانی خواهد گذاشت.