دوره‌های زبان‌های غیر انگلیسی

منحصرا زبان‌های آلمانی، فرانسه، روسی و ترکی استانبولی
مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی در راستای گسترش یادگیری زبان‌های خارجی با ایجاد تنوع برای زبان آموزان عزیز دوره‌های عادی و ویژه زبان‌های آلمانی، فرانسه، روسی و ترکی استانبولی خود را نیز برای عموم علاقمندان فراهم نموده است. در ذیل می‌توانید شرحی کوتاه در زمینه زبان‌های مذکور را مطالعه نمایید. گفتنی است که این دوره‌های آموزشی زیر نظر متخصصین مربوط به هر زبان و منطبق با استانداردهای آموزشی روز در مرکز ایرانیان برگزار می‌گردد.

 

آموزش زبان آلمانی
به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید. زبان آلمانی، زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن زبان آلمانی گرفته‌اید باید گفت که یکی از پر کاربردترین زبان‌های روز دنیا را انتخاب نموده‌اید. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان می‌دهد تا افق‌های زندگی خود را وسعت بخشید و گزینه‌های بسیار بیشتری را در فرصت‌های شغلی و مهاجرتی خود پدید آورید. زبان آلمانی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد همانند:
> آلمانی بیشترین گوینده را در اروپا دارد.
> آلمان سومین اقتصاد برتر دنیا را دارا می‌باشد.
> دانستن زبان آلمانی فرصت‌های شغلی زیادی را به وجود می‌آورد.
> آلمانی‌ها بیشترین مقدار پول را برای گردشگری خرج می‌کنند.
> زبان آلمانی زبان رسمی آلمان، اتریش، سویس، لوکزامبرگ، لیختن اشتاین و بلژیک است.

 

 

 آموزش زبان فرانسه
شما می‌توانید دلایل زیادی برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید. آموزش زبان فرانسه در مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی توسط اساتید حوزه آموزش زبان فرانسه انجام می‌پذیرد تا شما برای بدست آوردن مزیت‌های زبان فرانسه مسیری راحت را در پیش رو داشته باشید. و اما از برتری‌های این زبان می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
> بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند.
> زبان فرانسه زبان رسمی سازمان ملل، یونسکو ، ناتو ، المپیک و… است.
> زبان فرانسه زبان اول اروپا و زبان ورود به بسیاری از فرصت‌های شغلی است.
> زبان بسیاری از دانشگاه های‌اروپا و کانادا می‌باشد.

 

آموزش زبان روسی
زبان روسی جزء زبان‌هایی است که در صورت دانستن آن به هیچ عنوان بیکار نخواهید ماند! افرادی که زبان روسی می‌دانند چه در داخل و چه در خارج از کشور فرصت‌های شغلی بسیار عالی و خوبی دارند. مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی مفتخر است که بهترین‌های آموزش زبان روسی را به همکاری دعوت نموده است. زبانی که دارای مزیت‌های بسیاری است:
> زبان روسی جزء پنج زبان اول دنیا در تعداد گوینده است.
> زبان روسی زبان کشورهای جماهیر شوروی سابق همانند اوکراین، قزاقستان، ارمنستان، اسلواکی، ترکمنستان و ازبکستان می‌باشد.
> زبان روسی یکی از پنج زبان رسمی سازمان ملل متحد است.
> روسیه پهناورترین کشور جهان می‌باشد که حدود ۱۵ درصد خشکی‌های کره زمین را در بر می‌گیرد.
آموزش زبان ترکی استانبولی
یادگیری این زبان در مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی می‌تواند با دلایل زیادی آغاز گردد. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می‌تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید، مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی بدون شک بهترین گزینه ممکن برای شماست. آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده در ایران انجام می‌شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می‌کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می‌باشد.
دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در مرکز زبان ایرانیان بندرانزلی با کتاب‌های استاندارد مرتبط برگزار می‌شود. این کتاب‌ها آخرین متدهای آموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می‌باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می‌سازند.